Разлика помеѓу преработките на „Планкова температура“

с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава tr:Planck sıcaklığı
с (r2.7.2+) (Робот: Додава bs:Planckova temperatura)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава tr:Planck sıcaklığı)
[[fi:Planckin lämpötila]]
[[th:อุณหภูมิของพลังค์]]
[[tr:Planck sıcaklığı]]
[[vi:Nhiệt độ Planck]]
[[zh:普朗克溫度]]
6.057

уредувања