Разлика помеѓу преработките на „Американска академија на уметностите и науките“

с
[[pl:American Academy of Arts and Sciences]]
[[pt:Academia de Artes e Ciências dos Estados Unidos]]
[[ru:Американская академия гуманитарныхискусств и точных наук]]
[[fi:American Academy of Arts and Sciences]]
[[sv:American Academy of Arts and Sciences]]
126.286

уредувања