Разлика помеѓу преработките на „Синајска Гора“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава tl:Bundok ng Sinai
с (r2.7.3) (Робот: Додава eu, fi, vi; менува cs, hi)
с (r2.7.3) (Робот: Додава tl:Bundok ng Sinai)
[[fi:Siinaivuori]]
[[sv:Sinai berg]]
[[tl:Bundok ng Sinai]]
[[ta:சினாய் மலை]]
[[te:సీనాయి పర్వతం]]
126.033

уредувања