Разлика помеѓу преработките на „Црква „Св. Архангел Михаил“ - Лесново“

с
с (галерија)
== Надворешни врски ==
{{Commons|Category:Lesnovo Monastery}}
[http://mk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80| Лесновски манастир]
 
[[Категорија:Лесновски Манастир| ]]
594

уредувања