Разлика помеѓу преработките на „Куала Лумпур“

с
r2.7.2) (Робот: Додава min:Kuala Lumpur
с (r2.7.3) (Робот: Додава za:Gizlungzpoh)
с (r2.7.2) (Робот: Додава min:Kuala Lumpur)
[[arz:كوالا لامبور]]
[[ms:Kuala Lumpur]]
[[min:Kuala Lumpur]]
[[mn:Куала Лумпур]]
[[my:ကွာလာလမ်ပူမြို့]]
4.126

уредувања