Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава or:ଲିମା
[[oc:Lima]]
[[mhr:Лима]]
[[or:ଲିମା]]
[[pa:ਲੀਮਾ]]
[[pnb:لیما]]
7.011

уредување