Разлика помеѓу преработките на „Мила Кунис“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам lv:Mila Kuņisa во lv:Mila Kūnisa)
с
}}
 
'''Милена Маркона Кунис''' ([[14 август]] [[1983]] – ) е [[САД|американскиамериканска]] [[филм]]ска [[актерка]].
 
== Надворешни врски ==
377

уредувања