Разлика помеѓу преработките на „Бихаќ“

Одземени 75 бајти ,  пред 7 години
с
Бришење на "Fatija_Bihac.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Túrelio пора...
с (r2.7.3) (Робот: Додава th:บีฮาช)
с (Бришење на "Fatija_Bihac.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Túrelio пора...)
Image:Una Beton, Bihac.jpg|Уна во центарот на градот.
Image:Crni labudovi,Una,Bihac.jpg|Црни лебеди во Уна.
Image:Fatija Bihac.jpg|Џамијата Фатија со Кино Уна.
</gallery>
</center>