Разлика помеѓу преработките на „Георги Прванов“

Додадени 49 бајти ,  пред 12 години
с
с (+кат)
с (Бот Додава: la:Georgius Parvanov, no:Georgij Parvanov)
[[it:Georgi Părvanov]]
[[ja:ゲオルギ・パルヴァノフ]]
[[la:Georgius Parvanov]]
[[nl:Georgi Parvanov]]
[[nn:Georgi Părvanov]]
[[no:Georgij Parvanov]]
[[oc:Georgi Parvanov]]
[[pl:Georgi Pyrwanow]]
6.250

уредувања