Алтај (град): Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава it:Altaj (città)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (oтстранета Категорија:Монголија со помош на HotCat)
с (Робот: Додава it:Altaj (città))
[[fa:آلتای، مغولستان]]
[[fr:Altay (Mongolie)]]
[[it:Altaj (città)]]
[[lt:Altajus (Mongolija)]]
[[mn:Алтай хот]]
85.496

уредувања