Разлика помеѓу преработките на „459 п.н.е.“

Додадени 12 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава gl:-459
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fr:459 av. J.-C.)
с (r2.7.2) (Робот: Додава gl:-459)
[[fa:۴۵۹ (پیش از میلاد)]]
[[fr:459 av. J.-C.]]
[[gl:-459]]
[[ko:기원전 459년]]
[[hy:Մ.թ.ա. 459]]
4.126

уредувања