Разлика помеѓу преработките на „Боровичи“

Додадени 17 бајти ,  пред 7 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава tr:Boroviçi
с (r2.7.3) (Робот: Брише diq:Borovichi)
с (r2.6.5) (Робот: Додава tr:Boroviçi)
[[sv:Borovitji]]
[[tl:Borovichi]]
[[tr:Boroviçi]]
[[uk:Боровичі (Новгородська область)]]
[[vi:Borovichi]]
7.187

уредувања