Отвори го главното мени

Промени

Додадени 23 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Додава pa:ਸਾਹਿਤ
[[nov:Literature]]
[[oc:Literatura]]
[[pa:ਸਾਹਿਤ]]
[[pnb:ساہت]]
[[pap:Literatura]]
85.496

уредувања