Зоолошка градина: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава war:Zoo
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам vi:Sở thú во vi:Vườn động vật)
с (r2.7.3) (Робот: Додава war:Zoo)
[[uk:Зоопарк]]
[[vi:Vườn động vật]]
[[war:Zoo]]
[[yi:זאא-גארטן]]
[[zh-yue:動物園]]
127.214

уредувања