Алто Парагвај (департман): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава qu:Alto Parawayi suyu
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава bat-smg:Aukštotėne Paragvajaus departaments)
с (r2.7.3) (Робот: Додава qu:Alto Parawayi suyu)
[[pl:Górny Paragwaj]]
[[pt:Alto Paraguay (departamento)]]
[[qu:Alto Parawayi suyu]]
[[ru:Альто-Парагвай]]
[[fi:Alto Paraguayn maakunta]]