Кинешма: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава sco:Kineshma
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Робот: Додава sco:Kineshma)
[[ro:Kineșma]]
[[ru:Кинешма]]
[[sco:Kineshma]]
[[sr:Кинешма]]
[[fi:Kinešma]]
85.496

уредувања