Централна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава nl:Central Division (NBA)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Менува no:Central Division (NBA))
с (r2.7.1) (Робот: Додава nl:Central Division (NBA))
[[lv:Centrālā divīzija (NBA)]]
[[hu:Központi csoport (NBA)]]
[[nl:Central Division (NBA)]]
[[no:Central Division (NBA)]]
[[pl:Central Division (NBA)]]
34.422

уредувања