Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Додава kn:ತೈಪೆ
[[he:טאיפיי]]
[[jv:Taipei]]
[[kn:ತೈಪೆ]]
[[pam:Taipei]]
[[ka:ტაიბეი]]
85.496

уредувања