Разлика помеѓу преработките на „Квадратна милја“

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tr:Milkare во tr:Mil kare
с (r2.7.2) (Робот: Додава zh-yue:丁方英里)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tr:Milkare во tr:Mil kare)
[[ta:சதுர மைல்]]
[[th:ตารางไมล์]]
[[tr:MilkareMil kare]]
[[uk:Квадратна миля]]
[[ur:مربع میل]]
126.435

уредувања