Ротифери: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 9 години
с
r2.5.4) (Робот: Додава kk:Коловратка
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава war:Rotifera)
с (r2.5.4) (Робот: Додава kk:Коловратка)
[[io:Rotifero]]
[[it:Rotifera]]
[[kk:Коловратка]]
[[la:Rotifera]]
[[lv:Virpotāji]]
5.215

уредувања