Разлика помеѓу преработките на „Организација за храна и земјоделство на ООН“

с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам da:FAO во da:FN's fødevare- og landbrugsorganisation
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам da:FAO во da:FN's fødevare- og landbrugsorganisation)
[[ca:Organització de les Nacions Unides per a l'Agricultura i l'Alimentació]]
[[cs:Organizace pro výživu a zemědělství]]
[[da:FN's fødevare- og landbrugsorganisation]]
[[da:FAO]]
[[de:Ernährungs- und Landwirtschaftsorganisation]]
[[et:ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsioon]]
126.280

уредувања