Разлика помеѓу преработките на „999“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:999, rue:999
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:999年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:999, rue:999)
[[fr:999]]
[[fy:999]]
[[ga:999]]
[[gv:999]]
[[gd:999]]
[[ro:999]]
[[qu:999]]
[[rue:999]]
[[ru:999 год]]
[[se:999]]
6.013

уредувања