Разлика помеѓу преработките на „998“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:998, rue:998
с (r2.7.3) (Робот: Додава se:998)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:998, rue:998)
[[fr:998]]
[[fy:998]]
[[ga:998]]
[[gd:998]]
[[gl:998]]
[[ro:998]]
[[qu:998]]
[[rue:998]]
[[ru:998 год]]
[[se:998]]
6.013

уредувања