Разлика помеѓу преработките на „997“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:997, rue:997
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:997年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:997, rue:997)
[[fr:997]]
[[fy:997]]
[[ga:997]]
[[gd:997]]
[[gl:997]]
[[ro:997]]
[[qu:997]]
[[rue:997]]
[[ru:997 год]]
[[se:997]]
5.665

уредувања