Разлика помеѓу преработките на „760“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:760, rue:760
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:760年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:760, rue:760)
[[fr:760]]
[[fy:760]]
[[ga:760]]
[[gd:760]]
[[gl:760]]
[[ro:760]]
[[qu:760]]
[[rue:760]]
[[ru:760 год]]
[[sa:७६०]]
5.665

уредувања