Разлика помеѓу преработките на „Деметриос Викелас“

с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам pl:Demetrius Vikelas во pl:Dimitrios Wikielas
с (r2.7.1) (Робот: Додава la:Demetrius Bikelas)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам pl:Demetrius Vikelas во pl:Dimitrios Wikielas)
[[ja:ディミトリオス・ヴィケラス]]
[[no:Demetrius Vikelas]]
[[pl:DemetriusDimitrios VikelasWikielas]]
[[pt:Dimítrios Vikélas]]
[[ro:Demetrios Vikelas]]
126.435

уредувања