Флорес (департман): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава se:Flores (departemeanta)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава qu:Flores suyu)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава se:Flores (departemeanta))
[[qu:Flores suyu]]
[[ru:Флорес (департамент)]]
[[se:Flores (departemeanta)]]
[[sv:Flores (departement)]]
[[vi:Flores (tỉnh)]]
6.057

уредувања