Разлика помеѓу преработките на „Базилика Свети Јован Латерански“

с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам sv:San Giovanni in Laterano во sv:Lateranbasilikan
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам sv:San Giovanni in Laterano во sv:Lateranbasilikan)
[[sh:Bazilika sv. Ivana Lateranskog]]
[[fi:San Giovanni in Laterano]]
[[sv:San Giovanni in LateranoLateranbasilikan]]
[[tl:Basilika ni San Juan de Letran]]
[[ta:புனித இலாத்தரன் யோவான் முதன்மைப் பேராலயம்]]
126.547

уредувања