Разлика помеѓу преработките на „730“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:730, rue:730
(додаден/изменет шаблон)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:730, rue:730)
[[fr:730]]
[[fy:730]]
[[ga:730]]
[[gd:730]]
[[gl:730]]
[[ro:730]]
[[qu:730]]
[[rue:730]]
[[ru:730 год]]
[[sa:७३०]]
5.665

уредувања