Разлика помеѓу преработките на „Папа Никола I“

Одземени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Робот: Ја менувам tl:Nicolás I (Papa) во tl:Papa Nicolás I
с (Робот: Додава ilo:Papa Nicolas I)
с (r2.6.5) (Робот: Ја менувам tl:Nicolás I (Papa) во tl:Papa Nicolás I)
[[fi:Pyhä Nikolaus I]]
[[sv:Nicolaus I]]
[[tl:Papa Nicolás I (Papa)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปานิโคลัสที่ 1]]
[[tr:I. Nikolas]]
4.013

уредувања