Разлика помеѓу преработките на „Генадиј Зјуганов“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.5.4) (Робот: Ја менувам ko:겐나디 주가노프 во ko:겐나디 쥬가노프
с (r2.7.3) (Робот: Додава ar:غينادي زوغانوف)
с (r2.5.4) (Робот: Ја менувам ko:겐나디 주가노프 во ko:겐나디 쥬가노프)
[[fr:Guennadi Ziouganov]]
[[xal:Зюганов Андреевин Геннадий]]
[[ko:겐나디 주가노프쥬가노프]]
[[os:Зюганов, Геннадий Андрейы фырт]]
[[it:Gennadij Zjuganov]]
5.215

уредувања