Разлика помеѓу преработките на „Папа Зосим“

Додадени 65 бајти ,  пред 8 години
с
с (r2.7.3) (Робот: Додава ilo:Papa Zosimo; менува tl:Papa Zósimo)
[[sv:Zosimus]]
[[tl:Papa Zósimo]]
[[ta:சோசிமஸ் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาโซสิมุส]]
[[uk:Зосима]]
5.215

уредувања