Разлика помеѓу преработките на „699“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:699, rue:699
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:699年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:699, rue:699)
[[fr:699]]
[[fy:699]]
[[ga:699]]
[[gd:699]]
[[gl:699]]
[[ro:699]]
[[qu:699]]
[[rue:699]]
[[ru:699 год]]
[[se:699]]
5.665

уредувања