Разлика помеѓу преработките на „Елена Папаризу“

с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tr:Elena Paparizou во tr:Elena Paparizu
с (Робот: Додава diq:Elena Paparizou)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tr:Elena Paparizou во tr:Elena Paparizu)
[[de:Elena Paparizou]]
[[et:Élena Paparízou]]
[[diq:Elena Paparizou]]
[[el:Έλενα Παπαρίζου]]
[[en:Elena Paparizou]]
[[fi:Helena Paparizou]]
[[sv:Elena Paparizou]]
[[tr:Elena PaparizouPaparizu]]
[[uk:Єлена Папарізу]]
[[diq:Elena Paparizou]]
126.126

уредувања