1379: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:1379, rue:1379
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1379年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:1379, rue:1379)
[[fr:1379]]
[[fy:1379]]
[[ga:1379]]
[[gd:1379]]
[[gl:1379]]
[[ro:1379]]
[[qu:1379]]
[[rue:1379]]
[[ru:1379 год]]
[[sah:1379]]
6.013

уредувања