Разлика помеѓу преработките на „1378“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:1378, rue:1378
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1378年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:1378, rue:1378)
[[fr:1378]]
[[fy:1378]]
[[ga:1378]]
[[gd:1378]]
[[gl:1378]]
[[ro:1378]]
[[qu:1378]]
[[rue:1378]]
[[ru:1378 год]]
[[sah:1378]]
6.013

уредувања