Гесло: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава min:Motto
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава jv:Motto)
с (r2.7.2) (Робот: Додава min:Motto)
[[ml:മുദ്രാവാക്യം]]
[[ms:Cogan kata]]
[[min:Motto]]
[[nl:Motto]]
[[ja:標語]]
24.401

уредување