Разлика помеѓу преработките на „1351“

Додадени 25 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:1351, rue:1351
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1351年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:1351, rue:1351)
[[fr:1351]]
[[fy:1351]]
[[ga:1351]]
[[gd:1351]]
[[gl:1351]]
[[ro:1351]]
[[qu:1351]]
[[rue:1351]]
[[ru:1351 год]]
[[sah:1351]]
6.013

уредувања