Разлика помеѓу преработките на „1350“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:1350, rue:1350
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1350年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:1350, rue:1350)
[[fr:1350]]
[[fy:1350]]
[[ga:1350]]
[[gd:1350]]
[[gl:1350]]
[[ro:1350]]
[[qu:1350]]
[[rue:1350]]
[[ru:1350 год]]
[[sah:1350]]
6.013

уредувања