Разлика помеѓу преработките на „1348“

Додадени 25 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:1348, rue:1348
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1348年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:1348, rue:1348)
[[fr:1348]]
[[fy:1348]]
[[ga:1348]]
[[gd:1348]]
[[gl:1348]]
[[ro:1348]]
[[qu:1348]]
[[rue:1348]]
[[ru:1348 год]]
[[sah:1348]]
6.013

уредувања