Разлика помеѓу преработките на „1339“

Додадени 25 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:1339, rue:1339
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1339年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:1339, rue:1339)
[[fr:1339]]
[[fy:1339]]
[[ga:1339]]
[[gd:1339]]
[[gl:1339]]
[[ro:1339]]
[[qu:1339]]
[[rue:1339]]
[[ru:1339 год]]
[[sah:1339]]
6.013

уредувања