Разлика помеѓу преработките на „Франц Фердинанд“

с
с (r2.6.5) (Робот: Ја менувам ro:Arhiducele Franz Ferdinand al Austriei во ro:Franz Ferdinand al Austriei)
[[pl:Franciszek Ferdynand Habsburg]]
[[pt:Francisco Fernando da Áustria-Hungria]]
[[ro:Arhiducele Franz Ferdinand al Austriei]]
[[ru:Франц Фердинанд]]
[[sa:फ़्रान्ज़ फर्डिनान्ड]]
4.013

уредувања