Разлика помеѓу преработките на „Гошинце“

Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава uk:Гошинце
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава uk:Гошинце)
[[fr:Gochintsé]]
[[sq:Goshinca]]
[[uk:Гошинце]]
126.849

уредувања