Разлика помеѓу преработките на „Лојане“

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава uk:Лояне
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава uk:Лояне)
[[fr:Loyané]]
[[sq:Llojani]]
[[uk:Лояне]]
126.435

уредувања