Разлика помеѓу преработките на „1251“

Додадени 25 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:1251, rue:1251
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1251年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:1251, rue:1251)
[[fr:1251]]
[[fy:1251]]
[[ga:1251]]
[[gd:1251]]
[[gl:1251]]
[[ro:1251]]
[[qu:1251]]
[[rue:1251]]
[[ru:1251 год]]
[[sah:1251]]
6.013

уредувања