Твитер: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам ur:ٹوئٹر во ur:ٹویٹر
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава ur:ٹوئٹر)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ur:ٹوئٹر во ur:ٹویٹر)
[[tk:Twitter]]
[[uk:Твіттер]]
[[ur:ٹوئٹرٹویٹر]]
[[vep:Twitter]]
[[vi:Twitter]]