Разлика помеѓу преработките на „Грклан“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.5.4) (Робот: Додава tl:Bagtingan
с (Робот: Ја менувам Категорија:Систем за дишење во Категорија:Респираторен систем)
с (r2.5.4) (Робот: Додава tl:Bagtingan)
[[fi:Kurkunpää]]
[[sv:Struphuvud]]
[[tl:Bagtingan]]
[[ta:குரல்வளை]]
[[te:స్వరపేటిక]]
5.215

уредувања