Разлика помеѓу преработките на „Ислам“

Додадени 18 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава gv:Yn Islam, min:Islam; менува sa:इस्लाम
с (r2.7.3) (Робот: Додава kaa:İslam dini)
с (r2.7.2) (Робот: Додава gv:Yn Islam, min:Islam; менува sa:इस्लाम)
[[fur:Islam]]
[[ga:An tIoslam]]
[[gv:Yn Islam]]
[[gd:Ioslam]]
[[gl:Islam]]
[[mzn:ایسلام]]
[[ms:Islam]]
[[min:Islam]]
[[mwl:Eislan]]
[[mn:Ислам]]
[[sah:Ислаам]]
[[se:Islám]]
[[sa:इस्लाम]]
[[sa:इस्लाममतम्]]
[[sc:Islam]]
[[sco:Islam]]
4.126

уредувања