Разлика помеѓу преработките на „Двегодишно растение“

с
Отстрането уредувањето на 89.205.70.220 (разговор), вратено на последната верзија на MerlIwBot
с (Отстрането уредувањето на 89.205.70.220 (разговор), вратено на последната верзија на MerlIwBot)
[[uk:Дворічні рослини]]
[[zh:二年生植物]]
како и секој човек ги сака растенијата како и јас
31

уредување