Отвори го главното мени

Промени

Додадени 23 бајти, пред 6 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава ne:फोटोन
[[ms:Foton]]
[[nl:Foton]]
[[ne:फोटोन]]
[[ja:光子]]
[[no:Foton]]
4.013

уредувања